MTSR Sowiniec/MDK DH

Klub Modelarski

Sprawozdanie z imprezy sportowej

W dniach 28.06. – 1.07.2018 r. ekipa klubu modelarskiego MTSR Sowiniec  w składzie :

Tadeusz Kasprzycki             kierownik wyjazdu                                                                                                                      

Ewa Dudziak Przybytek      Sędzia Bezpieczeństwa                                                                                  

Krzysztof Turmiński            obsługa altimerów, sekretariat                                                         

Mateusz Niebielski               sędzia techniczny                                                                                    

 Michał Filas                           sędzia, zawodnik senior                                                                                      

Krzysztof Przybytek              instruktor , zawodnik senior                                                                      

Michał Bobrowski                 zawodnik senior                                                                                      

Wojciech Bobrowski            zawodnik senior                                                                                            

Dawid Barć                            zawodnik junior                                                                                               

Adam Koszałka                     zawodnik junior                                                                                        

Sebastian Florek                   zawodnik junior                                                                                         

Maciej Maciejewski              zawodnik junior                                                                                       

Mateusz  Ptaszek                  zawodnik junior                                                                                          

Franciszek Zagórski             zawodnik junior                                                                                                 

Igor Kaziród                          zawodnik junior                                                                                             

Aleksandra Kuś                    zawodnik junior

wzięła udział w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych rozgrywanych na lotnisku Kruszyn koło Włocławka – uzyskując następujące wyniki :

Juniorzy :

Kategoria S1A – modele rakiet wysokościowych                                                                                                 

12m Kaziród Igor                                                                                                                                                

13m Zagórski Franciszek                                                                                                                                      

14m Kuć Aleksandra                                                                                                                                                                        

15m Florek Sebastian

Kategoria S3A modele rakiet czasowych ze spadochronem                                                                               

5m Florek Sebastian                                                                                                                                          

6m Zagórski Franciszek                                                                                                                                              

 9m Kuć Aleksandra                                                                                                                                   

13m Kaziród Igor

Kategoria S4A rakietoplany klasyczne                                                                                                                          

8m Zagórski Franciszek                                                                                                                                         

11m Florek Sebastian                                                                                                                                          

12m Kaziród Igor                                                                                                                                                     

13m Kuć Aleksandra

Kategoria S5B makiety wysokościowe                                                                                                               

4m Zagórski Franciszek                                                                                                                                   

5m Kuć Aleksandra                                                                                                                                             

6m Kaziród Igor                                                                                                                                                         

8m Florek Sebastian                                                                                                                                             

9m Ptaszek Mateusz

Kategoria S6A rakiety czasowe z taśmą                                                                                                                                  

1m   Florek Sebastian             tytuł Mistrza Polski juniorów                                                            

2m  Zagórski Franciszek        tytuł  Vce Mistrza Polski juniorów                                                

10m Kaziród Igor                                                                                                                                                        

11m  Kuć Aleksandra                                                                                                                                            

14m Ptaszek Mateusz                                                                                                                                            

15m Maciejewski Maciej

Kategoria S8D rakietoszybowce RC                                                                                                                                 

1m Koszałka Adam               tytuł Mistrz Polski juniorów                                                              

2m  Barć Dawid                     tytuł Vce Mistrza Polski juniorów                                                     

3m  Florek Sebastian           tytuł II Vce Mistrza Polski juniorów                                                

6m Ptaszek Mateusz                                                                                                                                                

8m Maciejewski Maciej

Kategoria S9A modele rakiet czasowych z opadaniem wirowym                                                                                     

6m Florek Sebastian                                                                                                                                                   

11m Kuć Aleksandra

Kategoria S6A modele rakiet czasowych z taśmą – kobiety                                                                                              

3m Kuć Aleksandra   tytuł  II Vce Mistrza Polski

Seniorzy :

Kategoria S1B rakiety wysokościowe                                                                                                                      

8m      Przybytek Krzysztof

Kategoria S3A modele rakiet czasowych ze spadochronem                                                                               

7m  Przybytek Krzysztof

Kategoria S4A rakietoplany klasyczne                                                                                                                

11m       Przybytek Krzysztof

Kategoria S5C makiety wysokościowe                                                                                                                     

5m Filas Mchał                                                                                                                                                       

6m Przybytek Krzysztof

Kategoria S6A modele rakiey czasowych z taśmą                                                                                             

10m Przybytek Krzysztof

Kategoria S7 makiety rakiet                                                                                                                                         

3m Przybytek Krzysztof   tytuł  II Vce Mistrza Polski seniorów                                                  

8m Filas Michał

Kategoria S8E/p rekietoszybowce RC                                                                                                                                

1m Koszałka Adam   tytuł Mistrza Polski seniorów                                                                 

7m Przybytek Krzysztof                                                                                                                                     

10m Barć Dawid                                                                                                                                                                

12m Ptaszek Mateusz                                                                                                                                                  

13m Florek Sebastian  

Kategoria S9A modele rakiet czasowych z opadaniem qirowym                                                                                           

2m Przybytek Krzysztof          tytuł Vce Mistrza Polski seniorów               

Kategorie: Aktualności