Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N zaliczane do Pucharu Polski -Kraków 11.02.2018r. – Lista Uczestników

Zawody zaliczane do Pucharu Polski klasa F1N 11.02.2018r Kraków MTSR Sowiniec
SENIORZY
Lp. Nazwisko Imię Numer licencji Klub sportowy
1 DUDZIK Tomasz POL-7692 MOKSiR Chrzanów
2 GAWŁOWSKI Krzysztof POL-7716 Aeroklub Krakowski
3 KARPIŃSKI Dawid POL-7690 MOKSiR Chrzanów
4 NYK Bartosz POL-4066 AEROKLUB WARSZAWSKI
5 PAŹDZIOREK Stanisław POL-4314 Aeroklub Gliwice
6 POLOWNIAK Rafal POL-5837 Tarnobrzeg
7 PUKOWIEC Grzegorz POL-4928 MOKSiR Chrzanów
8 RYGUŁA Piotr POL-2204 MOKSiR Chrzanów
9 STASIULEWICZ Tomasz POL-7680 Aeroklub Warszawski / LPPL
10 WSZOŁEK Paweł POL-7463 MTSR Sowiniec
11 ZAK Janusz POL-1829 Tarnobrzeg
JUNIORZY
Lp. Nazwisko Imię Numer licencji Klub sportowy
1 RYPIŃSKA Julia POL-7158 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach
2 WSZOŁEK Grzegorz POL-7331 MTSR Sowiniec
JUNIORZY MŁODSI
Lp. Nazwisko Imię Numer licencji Klub sportowy
1 FLOREK Sebastian POL-7591 MTSR Sowiniec
2 JAJKO Michal POL-7674 Tarnobrzeg
3 RUDZIŃSKI Filip POL-7491 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach
4 WITEK Jakub   Orlik NS
5 ZDANCEWICZ Zofia POL-7383 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach
MŁODZICY
Lp. Nazwisko Imię Numer licencji Klub sportowy
1 KAZIRÓD Igor MTSR Sowiniec
2 KIRWAN Emmet Modelarnia SP24 Aeroklub Rzeszowski
3 KOPEĆ Marek Aeroklub Krakowski
4 KOŚLA Jan MTSR Sowiniec
5 KUĆ Ola MTSR Sowiniec
6 KUĆ Kacper MTSR Sowiniec
7 MIŚ Karol Modelarnia SP24 Aeroklub Rzeszowski
8 NĘDZA Maksymilian Modelarnia SP24 Aeroklub Rzeszowski
9 NIEDZIAŁEK Jakub Modelarnia SP24 Aeroklub Rzeszowski
10 OLBRYCHT Michał Modelarnia SP24 Aeroklub Rzeszowski
11 OLBRYCHT Michał Modelarnia SP24 Aeroklub Rzeszowski
12 OSTACHOWICZ Marcin DK Zabierzów Bocheński
13 PICHÓR Mateusz DK Zabierzów Bocheński
14 PIESZCZEK Jurek MTSR Sowiniec
15 POKRYWKA Bartłomiej DK Wola Batorska
16 POLOWNIAK Darek Tarnobrzeg
17 POLOWNIAK Kamil Tarnobrzeg
18 PTASZEK Mateusz MTSR Sowieniec
19 SAMEK Bernard DK Wola Batorska
20 SMYRAK Maksymilian DK Wola Batorska
21 SOLARZ Mikołaj DK Zabierzów Bocheński
22 STASIULEWICZ Wojciech Aeroklub Warszawski / LPPL
23 STASIULEWICZ Piotr Aeroklub Warszawski / LPPL
24 STRZELEC Igor DK Zabierzów Bocheński
25 SZEWCZYK Mikołaj DK Wola Batorska
26 TRYBUŁA Maciej Aeroklub Gliwice
27 WIERZCHOŁEK Hubet Modelarnia SP24 Aeroklub Rzeszowski
28 WITEK Zuzanna Orlik NS
29 WŁODZARZ Marcel DK Wola Batorska
30 WÓJTOWICZ Filip MTSR Sowiniec
31 ZAGÓRSKI Franciszek MTSR Sowiniec
32 ZWARZANY Krystian Modelarnia SP24 Aeroklub Rzeszowski