Zadania i Lista startowa – F3K

Zadania:

lp. Zadanie Opis
1 Ladder + 15sec Increasing times – 0:30, 0:45, 1:00, 1:15, 1:30, 1:45, 2:00, in 10:00 window
2 Last 5:00 in 7:00 Last flight, 5:00 max, 7:00 window
3 Best 5 x 2:00 Best 5 flights, 2:00 max, 10:00 window
4 Big Ladder Big Ladder – 5 flights only, 1:00, 1:30, 2:00, 2:30, 3:00 targets, 10:00 window
5 Last2 x 4:00 Last 2 flights, 4:00 max, 10:00 window
6 All up 3 x 300 All up, 3 flights, 3:00 max
7 1:00, 2:00, 3:00, 4:00 Best 4 flights, 1:00, 2:00, 3:00, 4:00 max in any order, 10:00 window
8 Best 5 x 2:00 Best 5 flights, 2:00 max, 10:00 window
9 All up 3 x 300 All up, 3 flights, 3:00 max

Lista Startowa:

_ Round 1 – Increasing times – 0:30, 0:45, 1:00, 1:15, 1:30, 1:45, 2:00, in 10:00 window
     
_______ Group A _______ _______ Group B _______ _______ Group C _______
Adam Koszałka Kacper Chrószcz Sebastian Florek
Kacper Krempa Mateusz Ptaszek Krzysztof Przybytek
Michał Filas Leszek Małmyga Marek Zalewski
Adrian Stępień Cezary Janas Zbigniew Chrószcz
Andrzej Piłatowicz Łukasz Dańczyszyn Paweł Królicki
Adam Siama Michał Sokołowski Adam Stach
Maciej Łukaszewski Paweł Borkowicz Jarosław Grzesica
Arkadiusz Witkowski Marek Arasimowicz Piotr Górny
Dariusz Szafarowicz   Mateusz Dyba
     
_ Round 2 – Last flight, 5:00 max, 7:00 window
     
_______ Group A _______ _______ Group B _______ _______ Group C _______
Krzysztof Przybytek Mateusz Ptaszek Adrian Stępień
Paweł Królicki Michał Filas Andrzej Piłatowicz
Michał Sokołowski Leszek Małmyga Marek Zalewski
Arkadiusz Witkowski Adam Siama Łukasz Dańczyszyn
Jarosław Grzesica Zbigniew Chrószcz Maciej Łukaszewski
Marek Arasimowicz Paweł Borkowicz Adam Stach
Adam Koszałka Piotr Górny Dariusz Szafarowicz
Kacper Krempa Mateusz Dyba Sebastian Florek
  Kacper Chrószcz Cezary Janas
     
_ Round 3 – Best 5 flights, 2:00 max, 10:00 window
     
_______ Group A _______ _______ Group B _______ _______ Group C _______
Sebastian Florek Leszek Małmyga Adam Koszałka
Kacper Chrószcz Adrian Stępień Michał Filas
Cezary Janas Andrzej Piłatowicz Krzysztof Przybytek
Adam Siama Zbigniew Chrószcz Marek Zalewski
Paweł Królicki Łukasz Dańczyszyn Maciej Łukaszewski
Arkadiusz Witkowski Marek Arasimowicz Michał Sokołowski
Dariusz Szafarowicz Piotr Górny Adam Stach
Paweł Borkowicz Mateusz Ptaszek Mateusz Dyba
Jarosław Grzesica Kacper Krempa  
     
_ Round 4 – Big Ladder – 5 flights only, 1:00, 1:30, 2:00, 2:30, 3:00 targets, 10:00 window
     
_______ Group A _______ _______ Group B _______ _______ Group C _______
Maciej Łukaszewski Zbigniew Chrószcz Adam Stach
Paweł Borkowicz Łukasz Dańczyszyn Jarosław Grzesica
Adam Koszałka Arkadiusz Witkowski Marek Arasimowicz
Mateusz Ptaszek Dariusz Szafarowicz Sebastian Florek
Kacper Krempa Piotr Górny Kacper Chrószcz
Adam Siama Mateusz Dyba Leszek Małmyga
Marek Zalewski Michał Filas Cezary Janas
Paweł Królicki Krzysztof Przybytek Adrian Stępień
  Andrzej Piłatowicz Michał Sokołowski
     
_ Round 5 – Last 2 flights, 4:00 max, 10:00 window
     
_______ Group A _______ _______ Group B _______ _______ Group C _______
Adam Koszałka Łukasz Dańczyszyn Mateusz Dyba
Sebastian Florek Arkadiusz Witkowski Kacper Chrószcz
Kacper Krempa Adam Stach Cezary Janas
Krzysztof Przybytek Dariusz Szafarowicz Adrian Stępień
Leszek Małmyga Jarosław Grzesica Marek Zalewski
Andrzej Piłatowicz Mateusz Ptaszek Zbigniew Chrószcz
Michał Sokołowski Michał Filas Maciej Łukaszewski
Piotr Górny Adam Siama Paweł Borkowicz
  Paweł Królicki Marek Arasimowicz
     
_ Round 6 – All up, 3 flights, 3:00 max
     
_______ Group A _______ _______ Group B _______ _______ Group C _______
Adam Koszałka Marek Arasimowicz Mateusz Ptaszek
Kacper Chrószcz Michał Filas Leszek Małmyga
Kacper Krempa Krzysztof Przybytek Andrzej Piłatowicz
Cezary Janas Adrian Stępień Marek Zalewski
Łukasz Dańczyszyn Adam Siama Paweł Królicki
Maciej Łukaszewski Zbigniew Chrószcz Arkadiusz Witkowski
Adam Stach Michał Sokołowski Paweł Borkowicz
Piotr Górny Dariusz Szafarowicz Jarosław Grzesica
Mateusz Dyba   Sebastian Florek
     
_ Round 7 – Best 4 flights, 1:00, 2:00, 3:00, 4:00 max in any order, 10:00 window
     
_______ Group A _______ _______ Group B _______ _______ Group C _______
Adam Koszałka Paweł Borkowicz Sebastian Florek
Krzysztof Przybytek Piotr Górny Kacper Chrószcz
Leszek Małmyga Mateusz Dyba Michał Filas
Adrian Stępień Mateusz Ptaszek Cezary Janas
Zbigniew Chrószcz Kacper Krempa Andrzej Piłatowicz
Paweł Królicki Łukasz Dańczyszyn Adam Siama
Adam Stach Michał Sokołowski Marek Zalewski
Jarosław Grzesica Arkadiusz Witkowski Maciej Łukaszewski
Marek Arasimowicz Dariusz Szafarowicz  
     
_ Round 8 – Best 5 flights, 2:00 max, 10:00 window
     
_______ Group A _______ _______ Group B _______ _______ Group C _______
Sebastian Florek Marek Arasimowicz Arkadiusz Witkowski
Kacper Chrószcz Piotr Górny Adam Stach
Michał Filas Adam Koszałka Paweł Borkowicz
Andrzej Piłatowicz Mateusz Ptaszek Mateusz Dyba
Zbigniew Chrószcz Krzysztof Przybytek Kacper Krempa
Paweł Królicki Leszek Małmyga Cezary Janas
Łukasz Dańczyszyn Marek Zalewski Adrian Stępień
Michał Sokołowski Maciej Łukaszewski Adam Siama
Dariusz Szafarowicz Jarosław Grzesica  
     
_ Round 9 – All up, 3 flights, 3:00 max
     
_______ Group A _______ _______ Group B _______ _______ Group C _______
Mateusz Ptaszek Mateusz Dyba Adam Koszałka
Kacper Krempa Sebastian Florek Kacper Chrószcz
Michał Filas Leszek Małmyga Krzysztof Przybytek
Adam Siama Cezary Janas Andrzej Piłatowicz
Marek Zalewski Adrian Stępień Zbigniew Chrószcz
Michał Sokołowski Paweł Królicki Łukasz Dańczyszyn
Adam Stach Arkadiusz Witkowski Maciej Łukaszewski
Dariusz Szafarowicz Marek Arasimowicz Jarosław Grzesica
Paweł Borkowicz Piotr Górny  

Matrix:

  Name 1
Laddr
2
L1x5
3
5×2.0
4
BLddr
5
L2x4
6
AUp
7
1234
8
5×2.0
9
AUp
1 Adam Koszałka A A C A A A A B C
2 Sebastian Florek C C A C A C C A B
3 Kacper Chrószcz B B A C C A C A C
4 Mateusz Ptaszek B B B A B C B B A
5 Kacper Krempa A A B A A A B C A
6 Michał Filas A B C B B B C A A
7 Krzysztof Przybytek C A C B A B A B C
8 Leszek Małmyga B B B C A C A B B
9 Cezary Janas B C A C C A C C B
10 Adrian Stępień A C B C C B A C B
11 Andrzej Piłatowicz A C B B A C C A C
12 Adam Siama A B A A B B C C A
13 Marek Zalewski C C C A C C C B A
14 Zbigniew Chrószcz C B B B C B A A C
15 Paweł Królicki C A A A B C A A B
16 Łukasz Dańczyszyn B C B B B A B A C
17 Maciej Łukaszewski A C C A C A C B C
18 Michał Sokołowski B A C C A B B A A
19 Arkadiusz Witkowski A A A B B C B C B
20 Adam Stach C C C C B A A C A
21 Dariusz Szafarowicz A C A B B B B A A
22 Paweł Borkowicz B B A A C C B C A
23 Jarosław Grzesica C A A C B C A B C
24 Marek Arasimowicz B A B C C B A B B
25 Piotr Górny C B B B A A B B B
26 Mateusz Dyba C B C B C A B C B